מגזין FM ישראל

איך בוחרים מכונת גילוח?
איך בוחרים מכונת גילוח?

אין ספק שמכונת גילוח מספקת פתרון מהיר ופשוט יותר, לעומת גילוח באמצעות סכינים ידניים. המכונות הטובות ביותר אפילו מגיעות עם תכונות מתקדמות, כמו חיישני גילוח שמזהים הבדלים בצפיפות הזקן, ומשנים את העוצמה בהתאם.

עם זאת, קשה לבחור מכונת גילוח כאשר יש כל כך הרבה סוגים שזמינים. על מנת לעשות את הבחירה הנכונה והמתאימה לכם ביותר, עליכם להעריך ולשקול את הצרכים שלכם. כדי לעזור, הכנו לכם את כל המידע שצריך להכיר.

סיבובית או נייר כסף?

מרבית הסוגים השונים, מתחלקים לשתי קטגוריות ראשיות: מכונת גילוח סיבובית או נייר כסף. שתיהן פועלות להשיג את אותה מטרה, ואף מסוגלות לספק תוצאות מעולות, אבל הן מעט שונות זו מזו.

  • מכונות גילוח סיבוביות – מכונות אלה משתמשות בלהבים עגולים הניתנים להתאמה, ומגיעות עם שלושה ראשים עגולים שמסתובבים במקביל ועובדים ביחד, כדי להתאים לפנים שלכם. מכונה סיבובית מתאימה בדרך כלל לבעלי סוגי עור רגילים עד קשוחים, ובעלי צפיפות זקן בינונית עד גסה. היא גם יעילה עבור שיער ארוך וכאלה שאינם מתכוונים להתגלח בכל יום.
  • מכונות גילוח נייר כסף – מנגד, מכונות אלה עשויות מנייר מתכת דק ומעוקל המכסה אוסף להבי חיתוך. השימוש הנכון בהן הוא על ידי תנועה ישרה וארוכה, קדימה ואחורה על הפנים והצוואר. בעת השימוש, נייר הכסף מרים פיזית את השיער, ואז מוביל אותו לתוך הלהב. מכונות גילוח אלה קצת יותר רועשות ממכונות סיבוביות, והן לא מעולים לשיער ארוך.

מה עוד כדאי לקחת בחשבון?

ממשק LED או LCD

ככל שמכשירי הגילוח הפכו לחדשניים יותר, יותר ויותר מהם מצוידים בלוחות עם ממשקי KED או LCD. תכונה זו אינה הכרחית, אך היא עשויה להיות מאוד מועילה. פאנל מואר וצבעוני מאפשר לכם לבדוק את מצב מכונת הגילוח בכל נקודת זמן. אם יש צורך להטעין את הסוללה, מיד תופיע התרעה או נורית אזהרה על המסך.

חוטי או אלחוטי?

מכונות גילוח חשמליות מסוימות פועלות באמצעות כבל, אך אחרות פועלות ללא חוטים. לכל אחד מסוגים אלה, יש יתרונות וחסרונות שכדאי להכיר.

מכונות גילוח אלחוטיות מספקות חופש ונוחות, עם זאת, הסוללה עלולה להפוך למכשול אם יש צורך להטעין אותה בתדירות גבוהה מדי. מטיילים ואנשים בתנועה מתמדת בהחלט צריכים לבחור בדגם אלחוטי, בעוד אלו שבדרך כלל נוהגים להתגלח בבית עשויים להעדיף דגם עם חוט.

הכבל יכול להגביל גם בתוך הבית, אבל חלקכם תעריכו את האפשרות לקבל עוצמה מרבית בכל עת.  יעריכו לקבל כוח מרבי בכל עת. חשוב לציין שאם אתם בוחרים מכונת גילוח עם חוט, כדאי לבחון היטב את הכבל. אם הוא מאוד רחב, יכול להיות שיהיה לא קל לתמרן אותו.

לסיכום

יש לא מעט מכונות גילוח טובות כיום, אתם רק צריכים לבחור את זו שתתאים לכם.

למבחר מכונות גילוח, כנסו לאתר: sarig.com שריג אלקטריק

עוד באתר:

טיפים לניסוח דוח עסקי מושלם

טיפים לניסוח דוח עסקי מושלם

חברות משתמשות בדוחות עסקיים כדי לנתח מידע ולקבל החלטות נכונות. יש מגוון רחב מאוד של דוחות, אשר נוגעים לתחומים שונים של ניהול העסק, ולכן הניסוח

שכפול נתונים לפישוט תהליכים

שכפול נתונים לפישוט תהליכים

ריבוי נתונים ואינספור רשומות ופעולות עסקיות המתבצעות במערכות שונות מצריכים תיעוד, סדר ואחידות. רכיב שכפול הנתונים מאפשר להעתיק מידע ממערכת ארגונית אחת למערכת ארגונית אחרת

כיצד אנשים יעבדו בתוך המטא-וורס

כיצד אנשים יעבדו בתוך המטא-וורס?

אם חזון המטא-וורס יתגשם כפי שצופים המומחים, הוא עומד לשנות את החיים שלנו מקצה לקצה, כמעט בכל תחום. לעולם החדש תהיה אפשרות למתוח את גבולות

דילוג לתוכן